Agent comercial cu automobil propriu

Compania „SLAVENA LUX” SRL, producător autohton (produse din pește) și distribuitor produse alimentare (VICI, Konti, Mr. Ricсo, БОМ БIК, BRIVAIS VILNIS, RIGA GOLD, БИСКВИТ ШОКОЛАД, Делиция) cu o experiență de mai mult de 18 ani este in cautare unui

Responsabilități:
- organizarea vînzărilor în unitățile comerciale conform itinerarului;
- controlul datoriei debitoare.

Cerinte:
- experienta de munca de la 1 an
- posedarea limbelor romana si rusa

Compania oferă:
- un post de muncă stabil cu perspective și oportunități de avansare în carieră;
- salariu motivant;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral.
- acces la rețeaua de telefonie mobilă corporativă;
- compensarea combustibilului si amortizarea automobilului;

Dacă v-a trezit interes oferta noastră și dacă considerați că corespundeți tuturor cerințelor enumerate expediați CV-ul cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: hr@slavena.md   , 060907074

Обязанности:
- Организация продаж в торговых точках согласно маршруту
- Контроль дебиторской задолженности

Требования:
- опыт работы от 1 года
- владение румынским и русским языками

Компания предоставляет:
- Стабильную и перспективную работу с возможностью профессионального развития
- Достойный заработок
- Официальное трудоустройство и полный соц. пакет
- Оплату корпоративной мобильной связи
- Возмещение топлива и амортизация автомобиля

Если Вы заинтересованы предложением и считаете, что Ваши профессиональные навыки соответствуют вышеперечисленным требованиям, присылайте с указанием в теме письма должность, на которую Вы претендуете по адресу: hr@slavena.md
Телефон: 060907074

E-mail:  hr@slavena.md
Телефон: 060907074

Alte anunturi publicate de aceasta companie