Agent comercial: Briceni

“VARDA” SRL
este parte a unui mare holding de producție și comerț
fiind principalul distribuitor de băuturi alcoolice și nealcoolice cu peste 20 de ani de experiență reușită în Republica Moldova și în afara ei, dar și DISTRIBUITOR EXCLUSIV AL MĂRCILOR COMERCIALE „PERFECT”, „La Nature”, „PEPSI”, „SANDORA”

Oferim:
- salariu motivant;
- sistem atractiv de bonusare;
- pachet social integral și angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- compensarea cheltuielilor de transport și a celor pentru convorbiri telefonice;
- oportunități reale de avansare în carieră;
- instruire corporativă.

Responsabilități:
- realizarea vînzărilor active, atingerea indicatorilor stabiliți în planul de vînzări;
- atragerea clienților noi;
- promovarea produselor la clienții din zona alocată;
- încheierea contractelor, recepționarea comenzilor;
- urmărirea datoriei debitoare.

Cerințe principale față de candidat:
- experiență de cel puțin un an într-o poziție similară;
- fluență în limbile română și rusă;
- abilități de negociere și convingere, bune competențe de comunicare;
- spirit de inițiativă, capacitate de autoorganizare, responsabilitate;
- atitudine pozitivă, orientare către rezultate;
- dorință de a lucra și a cîștiga bani.

Prioritate vor avea candidații care dețin un automobil personal!

Cei interesați de această ofertă sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: n.beleaeva@varda.md  specificînd postul pentru care aplică și salariul dorit.

Pentru detalii sunați: 079 95 25 69.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

E-mail:  n.beleaeva@varda.md
Telefon: 079 95 25 69

Alte anunturi publicate de aceasta companie