Operator secția achiziții

Compania "Linia H2O" anunță concurs pentru următorul post vacant:

Linia H2O” cu o istorie de peste 28 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu produse tehnico-sanitare, gresie din ceramică, mobilă, laminat și uși de interior.

Ne puteți găsi pe web www.liniah2o.md sau pe facebook www.facebook.com/liniah2o

În acest moment, ne completăm echipa cu un operator în secția achiziții.

Responsabilități și sarcini de bază:
  • Gestionarea relațiilor cu furnizorii locali și internaționali;
  • Efectuarea comenzilor, în dependență de rotația stocurilor;
  • Evidența și perfectarea documentelor aferente achizițiilor;
  • Monitorizarea stocurilor si a competitivității prețurilor, pentru gama de produse din gestiune;
  • Prelucrarea reclamațiilor;
  • Analiza vînzărilor, analiza pieții și întocmirea rapoartelor interne.
Cerințe:
  • Studii superioare finalizate;
  • Experiența în domeniul achizițiilor va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză (nivel conversațional, corespondență);
  • Competențe de operare a PC (în special Excel);
  • Diligență, punctualitate, responsabilitate;
  • Spirit analitic, competențe de negociere, organizare, planificare și control.
Oferim:
  • Salariu competitiv (stabilit în baza interviului)
  • Instruire la locul de muncă
  • Pachet social integral
  • Prime de performanță
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră
  • Grafic de lucru: 5/2, Luni - Vineri 9:00 - 18:00
Apreciem specialiștii de top!

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md
Tel.: 079770041

Vă așteptăm la Linia H2O!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide