Менеджер HoReCa | Manager HoReCa - Aquacity Vara Vara

Для развлекательного комплекса AQUACITY VARAVARA ищем Администратора-менеджера территории.

Обязанности:

  • Организация бесперебойных рабочих процессов,
  • Соблюдение чистоты и порядка рабочих зон,
  • Организация обслуживания посетителей,
  • Обучение и организация персонала,
  • Решение конфликтных ситуаций,

Требования:

  • хорошее владение русским и румынским и языками
  • знания в гостиничном деле; сервисе и/bkb в ресторанном деле
  • умение управлять персоналом
  • ответственность, исполнительность, комуникабельность, аккуратность, внимательность, порядочность, пунктуальность, энергичность

Мы предоставим:

  • Работу в команде людей, которые любят свое дело!
  • Своевременную выплату ЗП+ выплата за KPI
  • Бесплатные обеды
  • Бесплатный общественный транспорт
  • Используйте свой шанс поработать в международном проекте!

Ваше резюме будет рассмотрено в течение 1 дня.
Отправляйте свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md, и мы с Вами свяжемся.
Телефон: 079 88 22 99

Сomplexul de divertisment AQUACITY VARAVARA cauta Manager de Banchete.

Responsabilitati:

  • Organizarea proceselor de lucru,
  • Mentinerea curateniei si ordinii in zonele de lucru,
  • Organizarea serviciilor pentru vizitor,
  • Instruirea si organizarea personalului,
  • Rezolvarea conflictului,

Cerințe:

  • bună cunoaștere a limbilor ruse și române
  • cunoștințe în domeniul hotelier, service și/bkb în afaceri cu restaurante
  • capacitatea de a gestiona personalul
  • responsabilitate, diligență, abilități de comunicare, acuratețe, atenție, decență, punctualitate, energie

Noi oferim:

  • Lucrul cu o echipă de oameni cărora le place ceea ce fac!
  • Plata la timp a salariului + plata pentru KPI
  • Alimentatia gratis
  • Transport public gratuit
  • Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional!

CV-ul tău va fi revizuit în decurs de 1 zi.

Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md și te vom contacta.
Telefon: 079 88 22 99

079 88 22 99
E-mail: hr@aquacity.md

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide