Administrator sala magazin alimentar

Angajăm:

Reteaua de supermarkete "Local" este mereu in dezvoltare
Suntem in cautarea colegilor noi.
Daca te regasesti in descrierea data -aplica cv

Responsabilități de bază:

* Plasarea comenzilor de marfă pentru magazin către furnizori;
* Organizarea si repartizarea lucrului în sala comercială;
* Monitorizarea si aplicarea in vinzare a promotiilor;
* Soluționarea întrebărilor parvenite de la consumatori.

Cerinte:
* Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
* Experiența în vânzări- prezintă un avantaj;
* Comunicare fluentă în limba română și rusă;
* Persoana amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.

Garantam:
* Salariul atractiv si achitat în termen;
* Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
* Perspectivă de creștere în carieră;

Noi ne rezervăm dreptul să contactăm doar candidații care corespund cerințelor.
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: recruting@imensitate.md
În subiectul mesajului specificați în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați.
Proectele recente:
Hincesti
Cricova (Centru)
Chisinau (Icam)
Nisporeni

Disponibil:
Chisinau

Leova
Cantemir
Aneni Noi

E-mail:   recruting@imensitate.md

Tel:068259990; 062057555

Alte anunțuri publicate de aceasta companie