Angajăm:

Administrator sala de comerț pentru orașul Cahul

Responsabilități de bază:
* Plasarea comenzilor de marfă pentru magazin către furnizori;
* Organizarea lucrului în sala comercială;
* Soluționarea întrebărilor parvenite de la consumatori.

Cerinte:
* Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
* Experiența în vânzări- prezintă un avantaj;
* Comunicare fluentă în limba română și rusă;
* Persoana amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.

Garantam:
* Salariul atractiv si achitat în termen;
* Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
* Perspectivă de creștere în carieră;

Noi ne rezervăm dreptul să contactăm doar candidații care corespund cerințelor.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: mihalcean.tatiana@bonus.info.md  , indicând FUNCŢIA pentru care aplică.

 mihalcean.tatiana@bonus.info.md

Număr de contact: 060502014

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie