Administrator rețea de calculatoare

HAI ÎN ECHIPA ARTGRANIT!

Cerințe:
-  Studii superioare în tehnologia informației;
- Abilități de administrare a sistemelor de operare Windows (instalarea și configurarea sistemului);
- Configurarea și susținerea echipamentului periferic;
- Instalarea și configurarea rețelei;
- Cunoștințe administrare și utilizare Bitrix și Sisteme CRM-ar constitui un avantaj;

- Eficiența de muncă, abilități de învățare, organizare, concentrarea pe rezultate;
- Persoana responsabila, atentă și analitică, orientată spre rezultat.

Responsabilitățile de bază:
- Contribuirea la instalarea calculatoarelor,  sistemelor internet, email şi a altor servere de aplicaţii corporative;
- Reînnoirea sistemelor de operare, instalarea de echipamente noi, crearea modificărilor de configuraţie de zi cu zi.
- Suport tehnic pentru angajați;

Oferim:
- Programul de lucru de cinci zile de la ora 9.00 până la ora 18.00;
- Salariu competitiv, proporțional experienței și competențelor;
- Instruire și certificare din contul companiei;
- Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  elena.dragan@artgranit.md ; 069000527

* Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail:  elena.dragan@artgranit.md
Telefon: 069000527

Alte anunturi publicate de aceasta companie