Administrator complex turistic Chateau Cojușna

Vinăria Chateau Cojușna angajează:

Angajăm administrator în cadrul complexului turistic Chateau Cojușna.

Responsabilități:

  • Organizează desfășurarea activității efective a restaurantului si a turismului
  • Administrarea personalului din subordine.
  • Controlul proceselor de lucru și aprovizionarea cu cele necesare.
  • Perfectarea actelor și rapoartelor necesare
  • Participarea la recrutarea angajaților
  • Participarea la inventarieri

Cerințe față de candidat:

  • Experiența în domeniul HORECA
  • Abilități de conducere, de a organiza procesul de lucru, de a lucra în echipă

Noi oferim:

  • Salariul MOTIVANT
  • Pachet social
  • Condiții bune de muncă

E-mail: hr@migdal.md
Telefon: 060284485
Web: www.migdal.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide