Account manager

Ai spirit de învingător? Aplică acum.

Căutăm un profesionist talentat și dedicat să se alăture echipei noastre în calitate de Account Manager. Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către clienți și pasionată de dezvoltarea relațiilor de afaceri, te încurajăm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Gestionarea portofoliului de clienți existenți și dezvoltarea relațiilor de lungă durată cu aceștia.
  • Identificarea și atragerea de noi clienți și oportunități de afaceri.
  • Înțelegerea nevoilor și cerințelor clienților și oferirea de soluții personalizate pentru a satisface aceste nevoi.
  • Lucrul în strânsă colaborare cu echipa de vânzări și alte departamente interne pentru a asigura satisfacția clienților și îndeplinirea obiectivelor companiei.
  • Preluarea și gestionarea cererilor și reclamațiilor clienților, asigurându-ne că acestea sunt rezolvate în mod eficient.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil într-un rol de Account Manager sau poziție similară.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientat către rezultate și capabil să lucrezi cu obiective clare.
  • Persoană organizată, capabilă să gestioneze mai multe sarcini în același timp.
  • Abilități bune de operare a calculatorului și cunoștințe de bază în utilizarea aplicațiilor de birou.

Ofertă:

  • Un mediu de lucru dinamic și provocator, într-o companie orientată spre succes.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul organizației.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
  • Traininguri și cursuri de specializare pentru îmbunătățirea abilităților profesionale.

Cum să aplici: Dacă crezi că ești persoana potrivită pentru această poziție, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email hr@melitax.md.

Te vom contacta în cel mai scurt timp pentru a programa o întâlnire.

E-mail: hr@melitax.md
Telefon: 078888632
Site: www.melitax.md

Alte anunțuri publicate de această companie