3D Modeling (10 000 - 25 000 mdl)

Compania Midnight Works își lărgește echipa de profesioniști!

Responsabilități:

  • Crearea si texturarea modelelor 3D
  • Cooperarea cu designerii și programatorii pentru precizarea cerințelor funcționale și tehnice față de contentul 3D

Cerințe:

  • Cunoașterea pachetelor Maya, Blender, Cinema 4D, Zbrush, Substance, Marvelous, Photoshop
  • Aptitudini bune de modelare high și low-poly, texturare și animare
  • Experiență de lucru cu: UV Mapping, Texture Baking, Smooth Group, Retopologie, Skinning, Rigging
  • Cunoștințe de bază în design: proporții, teoria culorilor, nivelul de detalii
  • Experiență de lucru într-o funcție similară constituie un avantaj

Ce apreciem:

  • Creativitate - capacitatea de a realiza sarcinile estetic, nu doar tehnic
  • Tehnic - crearea și texturarea modelelor 3d
  • Optimizare - importarea și optimizarea obiectelor create în unity și adaptarea pentru performanță

Ce vă putem oferi:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament sala de sport
  • Pizza party lunar in incinta companiei
  • Parcarea subterana (50% achitat din partea companiei)
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building

Dacă sunteți în căutarea unor noi oportunități de dezvoltare, atunci așteptăm cu mare drag CV-ul și Portofoliul Dvs. la adresa hr@midnight.works.

Компания Midnight Works нанимает 3D-дизайнера!

Обязанности:

  • Создание и текстурирование 3D моделей
  • Взаимодействие с дизайнерами и программистами для уточнения функциональных и технических требований к 3D-контенту

Требования:

  • Знание пакетов Maya, Blender, Cinema 4D, Zbrush, Substance, Marvelous, Photoshop
  • Хорошие навыки высоко- и низкополигонального моделирования, текстурирования и анимации
  • Опыт работы с: UV Mapping, Texture Baking, Smooth Group, Retopologie, Skinning, Rigging
  • Базовые знания дизайна: пропорции, теория цвета, уровень детализации
  • Опыт работы на аналогичной должности является преимуществом

Что мы можем вам предложить:

  • Возможность стать частью всемирно известной компании
  • Курсы Английского языка
  • Абонемент в спортзал
  • Ежемесячные pizza party в кругу компаний
  • Подземный паркинг (50% оплата со стороны компании)
  • Мы резиденты IT Park
  • Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков
  • Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
  • Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
  • Молодой, добрый и общительный коллектив
  • Командообразующие мероприятия (Team-building)

Если вы ищете новые возможности для развития, мы с нетерпением ждем вашего резюме и портфолио на hr@midnight.works.

hr@midnight.works
+373 69 666 650

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide