Vorbitor de limba spaniola

PANGEEA №9666036, 18.11.2020
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9666036, 18.11.2020
Candidatul ideal
Dorim sa ne extindem echipa si cautam un coleg pasionat, ambițios, pragmatic, sociabil, care să devina un membru de baza in echipa noastra de achizitii, cu focus pe tarile din Europa
Cerinte:
- persoana organizata, riguroasa, analitica, dinamica, flexibila
- bune abilitati de comunicare telefonica, negociere si gestionare a relatiilor comerciale
- orientare catre indeplinirea obiectivelor si prioritizarea activitatilor
- cunostinte avansate de limba spaniola;
- bune abilitati de operare PC (pachetul Microsoft Office)
- disponibilitate pentru deplasari periodice
Responsabilitati:
- prospecteaza piata de profil, monitorizeaza si actualizeaza baza de date cu principalii furnizori: curenti sau potentiali
- mentine si dezvolta relatia cu furnizorii existenti in vederea unei bune colaborari
- stabileste strategiile optime de achizitie produse si propune noi furnizori;
- transmite informatii cu privire la contractele si actele aditionale incheiate cu furnizorii (oferte pret, discounturi, termene de livrare, termene de plata, etc.)
- identifica necesarul de produse conform rulajelor, comenzilor preluate si a bugetului disponibil
- monitorizeaza comenzile necesare pentru asigurarea optimului de produse;
- genereaza si transmite rapoarte cu referire la termenele de livrare si numarul de livrari;
Beneficii:
- training-uri specifice activitatii
- lucru de acasa
- bonusuri de performanta
- posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
Asteptam CV-urile dvs. la adresa de e-mail: pangeea.hr@gmail.com E-mail:
pangeea.hr@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin