Водитель-экспедитор со своим авто г. Комрат / Șofer expeditor cu automobil personal or.Comrat

AUTOMALL №9816341, 13.01.2021
Oras: Comrat
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9816341, 13.01.2021
В связи с расширением наша компания открывает конкурс на должность Водителя экспедитора с грузовым авто

Обязанности:
- перевозка / экспедирование товара (автозапчасти)

Требования:
- обязательно наличие грузового автомобиля не старше 2000 года ("пирожок"- Dacia Dokker);
- грузоподъемность авто 500 кг.
- знание правил дорожного движения.

Условия работы:
- своевременная достойная оплата труда;
- повышение заработной платы в течение года (2 раза в год);
- официальное трудоустройство, полный cоц. пакет;
- молодой дружный коллектив;
- льготные условия на з/ч и техобслуживание на собственных СТО;
- компенсация топлива.

График работы:
- Скользящий график работы с 07.00-18.00; 08.00-18.00 (2 рабочие субботы в месяце)

Рассматриваются соискатели только с Грузовым авто!

Если вас заинтересовала наша вакансия тогда не ждите, отправляйте свое резюме на адрес: hr@automall.md
или звоните нам по номеру 078309988

Стань частью нашей команды уже сегодня!

În legătură cu dezvoltarea companiei este anunțat concurs pentru suplinirea funcției de Șofer expeditor cu automobil marfar

Obligațiuni:
- transportarea / expedierea mărfurilor (piese auto) partea

Cerințe:
- obligatoriu deținerea automobilului marfar, anul producerii de la 2000 (furgonietă- de tipul Dacia Dokker);
- capacitate de îmbarcare 500 kg.
cunoșterea regulilor de circulație rutieră.

Condiții de muncă:
- achitarea salariului fără de întîrzieri;
- majorarea salariului de 2 ori pe an;
- angajare oficială, pachet socila deplin;
- colectiv tînăr și prietenos;
- reduceri la procurarea pieselor auto și la deservirea în cadrul Centrelor de reparație auto;
- achitarea combustibilului.

Regim de muncă:
- Regim de lucru flexibil de la 07.00-18.00; 08.00-18.00 (2 sîmbete lucrătoare în lună)

Analizăm doar candidații cu automobil Marfar!

Dacă sunteți cointeresat în funcția noastră vacantă, atunci nu așteptați expediați cv-ul chiar acum,la adresa electronică: hr@automall.md sau apelați numărul de telefon 078309988

Devino parte a echipei noastre! Телефон: 078309988
E-mail: hr@automall.md
Сайт: www.automall.md
Telefon: 078309988
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin