Vânzător consultant (or.Orhei)

Nova Porta
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Suntem o companie tânără și ambițioasă fondată în 2007, specializată în vânzarea uşilor de interior și exterior. Din anul 2014 suntem lideri pe piața RM la importul și comercializarea ușilor din metal. Tindem spre dezvoltare și prezența pe piața europeană.
Dacă iești o fire comunicativă și ai capacitatea de convingere, dorință de dezvoltare profesională și personală atunci acest post este pentru tine.

Cerinţe:
- Aspect plăcut şi agreabil;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Experienţă în domeniul vânzărilor de minim 2 ani;
- Abilităţi excelente de comunicare, negociere și convingere;
- Responsabilitate și punctualitate.

Responsabilități de bază:
-Să răspundă la solicitările clienților;
-Să promoveze și să vândă produsele companiei clienților;
-Să ofere informația necesară cu privire la produsele companiei;
-Să identifice și să ofere soluții la solicitările clienților.

Oferim:
- Pachet social deplin;
- Condiţii favorabile de muncă;
- Salariu stabil + % din vânzări, salariu mediu 10 000 – 13 000 lei, achitat la timp;
- Ceai și cafea din contul companiei;
- Oportunități de creștere profesională.

Program de lucru:
Luni - Vineri : 8:30- 17:00;
Sâmbăta - 8:30 - 15:00.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul tău la adresa de email: hr.novaporta@gmail.com
Telefon:
069077791
Persoana de contact:
Mihaela
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide