Unity Developer

Midnight Works №9488824, 16.09.2020
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9488824, 16.09.2020
Responsabilitati de baza:
- Crearea prototipurilor de joc 2D / 3D de la zero
- Programarea logicii jocului, a UI si a restului
- Optimizarea performantelor pentru dispozitivele mobile
- Integrarea SDK-urilor terte (Facebook, GA, AdMob etc)
- Construirea proiectelor pentru iOS si Android

Cerinte:
- Experienta in utilizarea Unity
- Experienta in dezvoltarea de jocuri mobile 2D si 3D pe Unity
- Experienta in optimizarea jocurilor mobile pe Unity
- Vointa de a stapini tehnici si instrumente noi
- Independenta si responsabilitate

Beneficii:
- Angajare oficiala, pachet social
- Salariu competitiv pe piata care este revizuit cu timpul pe baza realizarilor personale
- Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri)
- Facem parte din IT Park
- Colectiv tinar, amabil si sociabil
- Dulciuri, ceai si cafea din partea companiei

Suna bine, nu-i asa? Pentru a te intilni in oficiul nostru confortabil, expediaza CV-ul la adresa hr@midnight.works mentionind pozitia pentru care aplici.

Web: https://midnight.works /
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/ E-mail:
hr@midnight.works
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin