Traineri – Testare Software (QA)

Step IT Academy Moldova
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Dispuși să angajăm refugiați
Compania: STEP IT Academy Moldova, https://itstep.md/
Persoană de contact: Ion Ilco, Larisa Rusu
Număr de contact: 0231-85-841
Oraș: Bălți
Tipul locului de muncă: Part-time, contract
Cerințe: Experiența de muncă de la 2 ani
DESCRIEREA POZIȚIEI VACANTE
Responsabilități:

Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul STEP IT Academy Moldova existent.

Cerințe față de candidați:

Abilități de comunicare; Limbi: Română, Rusă;
Experiență practică in domeniul corespunzător;
Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice;
Experienţa în predare va constitui un avantaj.

Cunoștințe și experiență:

Testarea software (QA):

- Testare manuală
- Teoria bazelor de date
- Bazele programării (Java)
- Testare automatizată
Ce oferim:

Program de lucru part-time; (posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate)
Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
Munca într-un mediu profesional și dinamic;
Colectiv prietenos;
Salariu atractiv;
Angajarea oficială.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail infomd@itstep.org, cu mențiunea în subiectul mesajului „ Traineri Testare Software (QA)”. E-mail: infomd@itstep.org
Telefon: 0231-85-841
Site: http://itstep.md
Telefon:
0231-85-841
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide