Торговый Представитель | Reprezentant comercial

AUTOMALL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Вы активный и общительный человек? Любите заниматься продажами, но при этом не хотите сидеть в офисе целый день? Вам повезло! Мы ищем в нашу команду именно такого сотрудника. В связи с расширением штата мы открываем вакансию на должность Торгового Представителя.
Требования к кандидату:

опыт работы в сфере продаж;
знание румынского и русского языка;
наличие личного авто и водительских прав категории В.

Обязанности:

ведение существующей клиентской базы;
поиск новых клиентов;
заключение контрактов;
консультирование клиентов об услугах компании;
работа с дебиторской задолжностью;
ведение отчетности по проделанной работе.

Что предлагает Вам компания:

достойную заработную плату, без задержек;
официальное оформление с первого дня, полный соц пакет;
корпоративную мобильную связь.

График работы:
С понедельника по пятницу с 09.00-18.00.

Отправляйте ваше CV на электронный адрес hr@automall.md с указанием должности на которую претендуете или звоните по номеру 078309988!
Sunteți activ și comunicabil? Vă plac vînzările? Însă nu vă place munca de birou? Sunteți norocos! Căutăm un astfel de angajat pentru echipa noastră. În legătură cu extinderea departamentului deschidem o funcție vacantă de Reprezentant comercial.

Cerințe față de candidați:

Experiență în domeniul vînzărilor;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Automobil propriu si permis de conducere cat. B.

Obligațiuni:

monitorizarea clienților existenți
căutare de noi clienți
încheierea contractelor
consultarea clienților cu privire la serviciile partenerilor
elaborarea rapoartelor cu privire la activitatea efectuată
lucrul cu debitorii

Ce vă oferă compania noastră:

Salariu decent, achitat fără de întîrzieri;
Angajare oficială din prima zi de lucru, pachet social deplin;
Rețea corporativă de telefonie mobilă.

Regim de lucru:
De luni pînă vineri de la 09.00-18.00.

Expediați cv-ul chiar acum la adresa electronică hr@automall.md cu indicarea funcției pentru care aplicați
Sau puteți apela numărul 078 30 99 88 pentru a stabili un interviu. 078 30 99 88
E-mail: hr@automall.md
www.automall.md
Telefon:
078 30 99 88
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide