Торговый Агент (Север Молдовы)/ Agent Comercial (Nord)

Profmet Grup SRL №9676357, 20.11.2020
Oras: Donduseni
Studii: Orice
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9676357, 20.11.2020
Мы предлагаем:

· Мотивирующая заработная плата (Ставка + %)
· Автомобиль, планшет и корпоративный номер
· Обучение и непрерывное повышение квалификации за счет компании
· Работа в стабильной компании

Обязанности:

Ведение коммерческих переговоров с клиентами в Северных регионах
Мотивирование клиентов на работу с компанией
Консультирование по ассортименту и техническим параметрам товара
Контроль финансовой дисциплины клиента

Требования к кандидатам:

Опыт в аналогичной должности от 1 года
Образование желательно – высшее, средне-техническое
Знание языков – румынский, русский
Водительские права категории B (стаж не менее 1 года).

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 079947888.

Compania oferă:
· Salariu motivant (fix + % din vânzări)
· Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă
· Instruire continuă din contul companiei
· Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă
Responsabilități:
· Coordonarea activităților comerciale în zona de Nord a Republicii Moldova
· Motivarea clienților de a colobora cu compania
· Consultarea privind sortimentul și parametrii produselor
· Monitorizarea achitărilor și a creanțelor
Cerințe față de candidat:
· Studii tehnice / vînzări
· Experiență de cel puțin 1 an în domeniu
· Cunoașterea limbilor română și rusă
· Permis de conducere categoria B ( nu mai puțin de 1 an)
Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 079947888 E-mail: recrutare@profmet.md
Телефон: 079947888
Telefon: 079947888
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin