Tehnolog-operator

MiaBella №9926668, 03.05.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9926668, 03.05.2021
Compania Mia BELLA angajează Tehnolog-operator, industria textilă, cu experiență
Cerințe:
• Absolvent de studii superioare în industria textilă;
• Experiență anterioară în domeniile: calcul timpi producție, în producția de confecții textile;
• Experiență în realizarea de procese tehnologice și fișe tehnice de produs;
• Abilități de coordonare și organizare a activității de producție;
• Abilitate de a lucra independent, de a avea inițiativă;
• Buna relaționare, flexibilitate, orientare către rezultat.
Responsabilități:
• Elaborarea procesului tehnologic pe faze de operații;
• Identificarea tehnologiei potrivite pentru realizarea producție;
• Executarea procesului tehnologic în vederea fabricării fiecarui produs;
• Realizarea unei baze de date cu fișele tehnologice ale fiecărui produs în parte;
• Optimizarea și fluentizarea metodelor de lucru;
• Calcularea necesarului de utilaje și de personal pentru realizarea la termen a planului de producție;
• Realizarea prețului ca manoperă;
• Stabilirea consumului / necesarului;
• Atle responsabilitati ce rees din functia data.
Se oferă:
• Angajare oficială;
• Pachet social inclus;
• Cele mai bune condiții de lucru;
• Salariu motivant, conform competențelor profesionale;
Grafic de lucru:
Luni-vineri, de la 800 până la 1700, cu pauză de masă.
Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail: miabella.hr@gmail.com cu indicarea poziţiei pentru care aplică.
Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin