Tehnolog în vinificație (r. Vulcănești)

Purcari Wineries PLC №9807109, 11.01.2021
Oras: Vulcanesti
Studii: Medii-speciale
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9807109, 11.01.2021
Oferim:

Dezvoltare într-o companie cu renume internațional
Salariu competitiv
Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
Prețuri speciale la produsele companiei
Telefonie mobilă corporativă
Cazare și alimentație asigurate de companiei

Responsabilitățile principale:

Coordonarea și participarea la activitățile de prelucrare a strugurilor, de producere, condiționare, stabilizare și îmbuteliere a vinurilor
Exercitarea controlului tehnic în toate fazele de producere a vinurilor
Supravegherea fluxului tehnologic și controlul calității produsului pe intreg fluxul tehnologic
Respectarea practicilor și tratamentelor oenologice admise în producția de vinuri
Efectuarea controlului analitic al vinurilor și degustarea
Efectuarea corecta a analizelor chimico-fizice și biologice ale vinului
Intervenirea în procesele biochimice ale fermentației astfel încât să garanteze calitatea produsului final etc

Studii și experiență profesională:

Studii tehnice de specialitate
Experiență în poziție similară de minim 2 ani
Cunoștințe de automatizare, tehnice, mecanice și de utilizare a echipamentelor folosite în vinificație
Flexibiliatea programului de lucru în timpul campaniei de recoltă și a anumitor faze particulare în procesul de prelucrare a vinului
Fluență în limbile română și rusă

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta. Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail: hr@purcari.wine
E-mail: hr@purcari.wine
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin