Tehnolog, filiala din Orhei

Orhei-Vit №9483483, 15.09.2020
Oras: Orhei
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9483483, 15.09.2020

Dacă eşti o tânără/un tânăr ambiţios şi te interesează tehnologia produselor alimentare, te invitam sa lucrezi la SRL «Orhei-Vit»

Sunt binevenite şi persoanele cu stagiu de lucru mai mare şi cu experienţă în domeniu.

Responsabilităţi:
- Coordonarea proceselor tehnologice prin acţiuni de control şi întreprinderea măsurilor de
înlăturare a neconformităţilor;
- Organizarea procesului de elaborare şi lansare a produselor noi;
- Monitorizarea calităţii produselor noi şi supravegherea procesului de producţie;
- Efectuarea analizei de piaţă privind produsele concurente;
- Organizarea şi petrecerea degustărilor comparative cu produsele concurenţilor.

Cerinţe:
- Studii superioare şi/sau medii speciale în tehnologia produselor alimentare;
- Experienţa de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj;
- Apreciem sociabilitatea, flexibilitatea şi responsabilitatea angajaţilor.

Oferim:
- Angajare oficială 100%;
- Instruire la locul de muncă;
- Salariu competitiv şi motivant;
- Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
- Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut;
- Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: cadre2@orhei-vit.com
La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.
E-mail: cadre2@orhei-vit.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin