Tehnician-energetician solicitări de conectare Chișinău, Căușeni, Comrat

Premier Energy
Oras: Chisinau
Studii: Colegiu
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic: Program full-time de 8 ore
ÎCS „Premier Energy Distribution” SA este cel mai mare operator privat al sistemului național de distribuție a energiei electrice din Republica Moldova
Responsabilități principale ale funcţiei:

Analiza cererilor şi caracterului sarcinii la conectare (casnic, comercial sau industrial) consultând schemele RED şi informaţia despre măsurările la PT (PD, PDC) în zona locului solicitat de racordare.
Analiza posibilităților de conectare la RED cu tensiunea necesară, conform cererii clientului.
Analiza informaţiei necesare acumulate pentru pregătirea avizului de racordare conform normelor şi instrucţiunilor de lucru.
Definirea caracteristicilor tehnice, efectuarea, verificarea, elaborarea, emiterea şi eliberarea avizelor de racordare.

Ce îţi oferim:

training de inițiere la locul de muncă;
activități de instruire;
posibilități de creștere în carieră;
asistență medicală facultativă;
asigurare contra accidente;
asistență medicală de primă necesitate și cu caracter profilactic.

Cerinţe şi abilităţi tehnice:

Studii medii de specialitate/superioare în domeniul energetic;
Experienta de munca in domeniul energetic va constitui un avantaj;
Posedarea permisului de conducere şi experienţa de conducere este obligatorie;
Cunoştinţe în utilizarea calculatorului (Word, Excel, Outlook);
Responsabilitate, onestitate, corectitudine, capacitate de planificare şi control al activităţilor îndeplinite, lucru în echipă.

Dacă eşti interesat în această poziție aplică on-line sau expediază CV-iul tău la adresa de e-mail: cariere@premierenergy.md cu mențiunea „tehnician-energetician solicitări de conectare Chişinău/Căuşeni/Comrat”.
Telefon de contact: 022 43 10 43; 022- 43 15 35, 0621 61 043
Suntem o echipă, așa că îți promitem că te vei integra ușor și vei face parte din familia noastră mare. E-mail: cariere@premierenergy.md
Telefon: 022 43 10 43; 022- 43 15 35, 0621 61 043
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin