Supervizor zona de nord a țării (Drochia, Soroca, Florești, Rîșcani)

Varda №9667965, 18.11.2020
Oras: Drochia
Studii: Orice
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9667965, 18.11.2020
Responsabilități principale:
- organizarea și controlul activității agenților de vînzări;
- planificare, control și dezvoltare a vînzărilor în teritoriul alocat;
- supravegherea expedierilor și livrărilor de produse;
- urmărirea datoriei debitoare.
- controlul realizării obiectivelor stabilite și al îndeplinirii planului de vînzări;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.
Cerințe principale:
- experiență de cel puțin 2 ani într-o poziție similară;
- buna cunoaștere a pieței de băuturi alcoolice și nealcoolice (constituie un avantaj);
- deținerea unui automobil personal;
- disponibilitate la deplasări în interes de serviciu;
- abilități de negociere;
- competențe în gestiunea resurselor umane;
- fluență în limbile rusă și română.
Cerințe suplimentare:
- spirit de inițiativă, responsabilitate;
- flexibilitate în exercitarea atribuțiilor de serviciu;
- dorință de a lucra și a cîștiga bani, orientare către rezultate.
Compania oferă:
- salariu stabil;
- oportunități pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- pachet social integral și angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM.
Cei interesați de această ofertă sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: n.beleaeva@varda.md , specificînd poziția la care aplică și salariul dorit.
Pentru detalii sunați: 079 95 25 69.
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu. E-mail: n.beleaeva@varda.md
Телефон: 079 95 25 69
Telefon: 079 95 25 69
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin