Superviser

NEFIS SRL №9243672, 29.06.2020
Oras: Straseni
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9243672, 29.06.2020
Responsabilități de bază:
* Elaborarea planului de vânzări al companiei;
* Elaborarea strategiilor și politicilor de creștere continuă a volumului de vânzări;
* Organizarea activității de vânzări în companie și asigurarea îndeplinirii planului de vânzări.
* Elaborarea strategiilor de promovare a produselor și serviciilor oferite.
* Întocmirea dărilor de seamă și elaborarea rapoartelor cu propuneri în funcție de cerințele pieței;
* Organizarea activităților de planificare, analiză și gestiunea bugetului departamentului;
* Asistarea managerilor în implementarea obicetivelor acestora;
* Analiza pieței și a rentabilității pe categorii de produse.

Cerințe față de candidați:
* Studii superioare;
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
* Experiență în domeniu similar cel puțin 3 ani;
* Capacități analitice și de convingere;
* Capacitatea de a seta obiectivele și de realizare ale acestora;
* Bune cunostințe de utilizare a PC-ului (Windows, MS Office, Internet, etc.);
* Cunoașterea pieței de desfacere din RM va constitui un atu;

Garantăm:
* Posibilitate de creștere profesională;
* Salariu bun și un sistem de motivare funcțional;
* Pachet social integral;
* Un colectiv unit de profesioniști.
Telefon: 0237-44035
Persoana de contact: SCutari Vitalie
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin