Супервайзер (г. Кишинев)

Slavena Lux №9698681, 30.11.2020
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9698681, 30.11.2020
Задачи:
1. Постоянное присутствие требуемого ассортимента товара у клиентов, находящихся на обслуживаемой территории.
2. Достижение плановых показателей.
3. Проведение внутреннего непрерывного обучения команды торговых представителей.

Предоставим:

Официальное трудоустройство, полный соц. пакет
Заработную плату в зависимости от Ваших результатов
Возможность профессионального развития в рамках компании

Требования:

Уверенный пользователь ПК
Владение румынским и русским языками
Наличие собственного авто

О нас:
Деятельность компании включает в себя импорт, производство и продажу продуктов питания в Молдове. Главный офис расположен в г. Кишинев, имеются также филиалы в г. Бельцы и г. Чадыр-Лунга. История компании насчитывает более 18 лет. За это время компания завоевала лидирующие позиции в отрасли, заработала репутацию надежного и компетентного партнера. Цель компании – производить и реализовывать качественную продукцию, постоянно увеличивая ассортимент.

Вы заинтересованы?
Пожалуйста, пришлите свое резюме на e-mail: hr@slavena.md с указанием позиции, на которую Вы претендуете. Контактные данные: 060 90 70 74; 0 22 52 15 77.
Scopuri:
1. Prezența a sortimentului necesar de produse alimentare ( marfuri ) la clienții de pe teritoriul deservit.
2. Realizarea obiectivelor planificate.
3. Instruirea interna permanenta a echipei reprezentanților comerciali in cadrul companiei.

Va oferim:
Angajare oficială, pachet social complet
Salariu în funcție de rezultatele dvs.
Oportunitate de dezvoltare profesională în cadrul companiei

Cerințe:
- Cunoștințe bune de operare PC
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Deținerea automobilului personal

Despre noi:

Compania noastră se ocupă de importul, fabricarea și comercializarea produselor alimentare în Republica Moldova. Avem sediul principal în orașul Chișinău, de asemenea există filiale în orașele Bălți și Ceadîr-Lunga. Compania este prezentă pe piață deja de mai bine de 18 ani. În acest timp ea a reușit să devină lider în domeniu, afirmîndu-se ca fiind un partener competent și de încredere. Scopul companiei este cel de a fabrica și a comercializa produse de calitate în permanență lărgind sortimentul de mărfuri.

Sunteți interesat?

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: hr@slavena.md cu specificarea postului pentru care aplicați. Persoana de contact: Oxana, telefon: 060 90 70 74; 0 22 52 15 77.
E-mail: hr@slavena.md
Телефон: 060907074, 0 22 52 15 77
Telefon: 060 90 70 74, 0 22 52 15 77
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin