Operator farmacist | Оператор фармацевт

Farmina
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil

Cerințe:

studii medii de specialitate sau superioare FARMACEUTICE;
cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
cunoştinţe de operare PC;
abilităţi excelente de comunicare.

Obligaţiunile:

recepționarea apelurilor telefonice, parvenite de la clienți;
consultarea, identificarea nevoilor clienților, ajutor în alegerea și vânzarea produselor;
procesarea și urmărirea comenzilor de la depozit spre client.

Condiții de muncă:

oportunitatea de сreștere profesională și avansare în carieră;
regim de muncă: 08.00-17.00 sau 09.00-18.00;
salariu avantajos, achitat la timp;
lucrul într-un oficiu modern, confortabil.

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: hr@farmina.md, cu specificarea postului pentru care candidează.
Требования:

Среднее или высшее ФАРМАЦЕВТИЧЕСКОЕ образование;
Знание румынского и русского языка (грамотная устная речь и правописание);
Уверенный пользователь ПК;
Развитые коммуникационные навыки.

Обязанности:

Прием входящих телефонных звонков от клиентов;
Консультации, выявление потребностей клиента, помощь в подборе и продажа продукта;
Обработка и сопровождение сделанных заказов со склада к клиенту.

Мы предлагаем:

Возможность профессионального и карьерного роста;
График работы: 08.00-17.00 или 09.00-18.00;
Конкурентоспособную, своевременную заработную плату;
Работа в современном, комфортабельном офисе.

Заинтересованных просим выслать резюме на hr@farmina.md, с указанием должности, на которую претендуете. 078747445
E-mail: hr@farmina.md
Telefon:
078747445
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide