Specialist vânzări active, Edineț, Briceni, Drochia

MAIB
Oras: Edinet
Studii: Universitate
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic: Program full-time de 8 ore
Localitate: Chișinău, Bălți, Cahul, Briceni, Edineț, Drochia, Rîșcani, Șoldănești, Ungheni, Orhei, Nisporeni, Ialoveni, Hîncești, Căușeni, Comrat, Cantemir, Ceadîr-Lunga ș.a.
Durată contract: Nedeterminată

Sarcini și responsabilităţi:

atragerea directă a clienților din segmentul microcreditare;
promovarea produselor și serviciilor bancare;
pregătirea documentației și a cererii de credit;
asistența clienților persoane juridice pe tot parcursul procesului de creditare.

Cerinţe faţă de candidat și calități personale:

studii medii sau universitare (finisate sau în curs), de preferință în economie sau domenii conexe;
experiența de muncă în organizațiile microfinanciare, vânzări directe B2B, B2C ar constitui un avantaj;
dorință de creștere și dezvoltare în domeniul bancar;
responsabilitate, flexibilitate.

Ce oferim?

creștere profesională în cadrul celei mai mari bănci din țară
experiență în cadrul echipei de profesioniști;
salariu (componenta fixă și variabilă);
program de beneficii.

Ne vom bucura să facem echipă comună! Expediază CV-ul la adresa resurseumane@maib.md , indicând funcția pentru care candidezi și hai să excelăm profesional împreună! E-mail:
resurseumane@maib.md
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin