Specialist secţia logistică

Orhei-Vit
Oraș: Orhei
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)

Responsabilităţi principale:

Întocmirea şi evidenţa facturilor de livrare a mărfurilor
Perfectarea calitativă a documentelor vamale şi de însoţirea mărfurilor

Cerinţe:

Studii medii speciale sau superioare
experienţa de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj
capacitate de analiză, iniţiativă, responsabilitate, flexibilitate, abilităţi de comunicare dezvoltate
Cunoaşterea limbii române fluent şi ruse conversational, limba engleză este un avantaj

Oferim:

Angajare oficială
Salariu competitiv şi motivant
Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională
Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut
Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: cadre@orhei-vit.com
La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.
E-mail: cadre@orhei-vit.com
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin