Operator Call Center (PART-TIME)

Sebo Credit SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Responsabilități:

Răspunde într-un mod profesionist și în timp util la reclamațiile, întrebările și cererile clienților la telefon;
Furnizează informația corectă și detaliată cu privire la produsele și serviciile companiei;
Asigură introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date;
Alte responsabilități legate de deservirea clienților.

Cerințe:

Experiența în domeniul deservirei clienţilor constituie un avantaj;
Cunoașterea standartelor și principiilor de deservire a clienților;
Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS Excel, MS Outlook;
Asimilare rapidă, responsabilitate și orientare către rezultat;
Abilități avansate de comunicare în română, rusă, (limba engleză constituie un avantaj).

Aptitudini:

Abilități înalte de comunicare persuasivă;
Abilități interpersonale;
Capacitate de gestionare eficientă a timpului de lucru;
Flexibilitate.

De ce SEBO?

Salariu atractiv și beneficii motivante;
Grafic flexibil, part-time ( de la 12:00-16:00)
Angajare oficială;
Bonusuri de performanță;
Experiență unică într-o companie internațională și potențial de creștere;
Traininguri și dezvoltare profesională.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md cu mențiunea ”Operator Call Center” sau sună la 060500045 pentru detalii.
Condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite în Politica de confidențialitate a datelor cu caracter personal în procesul de recrutare, publicată pe pagina https://www.sebo.md/pagina/cariera
E-mail: hr@sebo.md
060500045
Telefon:
060500045
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide