Specialist nutriția plantelor pe regiunea de Sud a Moldovei

Timac Agro East №9367683, 29.07.2020
Oras: Balti
Studii: Superioare
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9367683, 29.07.2020
RESPONSABILITATI:

Promovarea produselor din portofoliul firmei catre fermierii de pe teritoriul Republicii Moldova;
Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;
Urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora;

CERINTE:

Studii superioare finisate;
Cunostinte din domeniu agricol constituie un avantaj;
Experienta in vanzari;
Abilitati comerciale;
Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
Cunoasterea limbii române;
Posesor permis conducere categoria B, experienta mini 1 an.

SE OFERĂ:

Programe de instruire si dezvoltare atat in cadrul companiei cat și peste hotarele tarii
Salariu competitiv si bonusuri din vanzări
Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continua dezvoltare
Mașina și telefon de serviciu

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul in limba română la adresa electronica: officemd@ro.timacagro.com
Telefon de contact: 0022 99 78 70 / 060200837 E-mail: officemd@ro.timacagro.com
Telefon: 00 22 99 78 70 / 060200837
Telefon: 00 22 99 78 70, 060200837
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin