Specialist în domeniul creditării (or.Cimișlia)

BC Energbank SA №9372174, 30.07.2020
Oras: Cimislia
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9372174, 30.07.2020
B.C. ”ENERGBANK” S.A. extinde zona de deservire a clienților, astfel căutăm specialist în domeniul creditării în or. Cimișlia.
Responsabilităţi:

Analiza pieții, identificarea și atragerea clienților potențiali;
Oferirea de suport și consiliere clienților în vederea obținerii creditelor;
Analiza gradului de încadrare a clientului în criteriile de eligibilitate pentru produsele bancare;
Organizarea și controlul procesului vânzărilor;
Managementul portofoliului de credite;

Cerințe față de candidat:

Studii superioare cu profil economic;
Experiență în domeniul bancar sau în domeniul microfinanțării;
Capacitate de organizare și control;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Posedarea abilităților bune de comunicare
Cunoștințe avansate de aplicare: MS Office.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail: hr@office.energbank.com E-mail:
hr@office.energbank.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin