Specialist în domeniul calității (Orhei)

Sebn.md
Oraș: Orhei
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Asigură implementarea sistemului IATF 16949 și a cerințelor clienților;
Respectarea Planului de audit de produs și actualizarea acestuia;
Urmărirea schimbărilor și utilizarea desenelor actualizate;
Verificarea identității cablajului, împachetării, funcționalității.

Cerințe:

Studii superioare;
Experiență în domeniul automotive (avantaj);
Cunoștințe de bază a limbii engleze / germane
Abilități de utilizare Ms Office;
Capacitate de organizare și conducere a activității echipei;
Corectitudine, tenacitate, seriozitate.

A lucra în cadrul Sumitomo Electric Bordnetze înseamnă a fi în contact cu colegi din intreaga lume, cu parteneri, clienți, cu viitorul industriei auto, și de-asemenea cu o cultură corporatistă specială.
Compania noastra susține stabilitatea și continuitatea și este apreciată în întreaga lume pentru corectitudinea sa.
Alătură-te echipei noastre!
Compania oferă:

Angajare oficială;
Transport asigurat;
Salariu motivant;
Bonusuri de performanță;
Condiții de muncă bune;
Asigurare medicală și socială;
Instruire la locul de muncă.
E-mail: angajare@sebn.com www.sebn-career.com
Telefon: 0235 80 777; 062163777
Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/2
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide