Specalist planificare şi control financiar

CA Donaris Vienna Insurance Group SA №10073227, 10.05.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10073227, 10.05.2021
Responsabilităţi principale:

• Participă la procesul de planificare și control financiar;
• Monitorizează evoluția principalilor indicatori financiari și economici;
• Participă la elaborarea analizelor detaliate cu privire la principalii indicatori financiari.

Cerinţe:

• Studii superioare profil finisate (contabilitate, economie, finanţe);
• Cunostinţe avansate PC (MS Office, EXCEL);
• Capacităţi analitice – abilitatea de a consolida, analiza, interpreta şi prezenta raportări;
• Orientare spre acţiune şi rezultat;
• Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj;
• Responsabilitate, punctualitate, conștiinciozitate;
• Capacitatea și dorința de a învăța rapid, atenție la detalii;

Se oferă:

• mediu de lucru confortabil în condiţii corespunzătoare;
• salariu motivant;
• tichete de masă;
• pachet social integral.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la adresa: mun. Chișinău, bd. Moscova, nr.15/7, anticamera, sau prin e-mail: office@donaris.md; hr@donaris.md. Informații la nr. de telefon 022 265 745, 079912075.

Doar candidații selectați vor fi invitați pentru interviu.
Telefon: 079912075, 022-265745
E-mail: hr@donaris.md
Site: donaris.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin