Servitoare, menajeră (botanica) 2 peste 2 zile / уборщица (m/f)

Easy Clean
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm persoane responsabile și flexibile pentru a face curat pe bd. Decebal, lângă magazinul Velmart.
Oferim un grafic stabil și un salariu bun.

Sunt DOUA variante de lucru Lucru 2 zile și 2 zile va odihniți
1) Lucrul schimb I 6:00-12:00. Salariul curat la mana 4300 lei!
2)Sau lucru de luni-duminică 6:00-12:00. Salariul 8000
3) Schimb II 15:00-21:00 sau 16:00-22:00. Salariul curat la mana 4300 lei!
4) Să lucrezi 2 peste 2 dar ambele schimburi 6:00-12:00 si 15:00-21:00 Salariul 8000

Lucru constră în curățenia a unei săli de sport, care are 2 vestiare, oficiului, sala sportivă cu aparatele de joc și 2 băi.

Persoana care lucreaza

Condiții:
1)Salariu oficial
2)Orar lucru stabil
3)Pachet social
4)Colectiv prietenos și primitor
5)Utilaj și consumabile noi și performante

Responsabilități:
1) Îndeplinirea curățeniei utilizând echipamente și materiale specializate oferite de noi.
2) Executarea sarcinilor conform indicațiilor primite.
3) Menținerea unui climat de muncă responsabil și profesional.
4) Punctualitate și operativitate la locul de muncă

Mai multe detalii le discutăm pe tel:
Telefon:
060977759
Persoana de contact:
Mircea Nita
Site:
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin