Sef statie de alimentare cu combustibil (ORHEI)

Rompetrol №9488745, 16.09.2020
Oras: Orhei
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9488745, 16.09.2020
Subdiviziunea companiei – Statie alimentare cu combustibil (petrol,gaz) or. Orhei
Responsabilități principale:
• Gestionarea activitatii statiei PECO;
• Organizarea activitatii personalului statiei PECO;
• Lucrul cu organele de verificare si control;
• Intocmirea rapoartelor de vinzari si stocuri, rapoarte contabile etc.
• Responsabilitatea pentru rezultatele inventarierilor, masurarilor de control etc.
Principalele cerințele față de candidați:
• Studii superioare tehnice de specialitate ;
• Experienta de munca in domeniu analogic – constituie un avantaj;
• Cunoașterea limbilor romana,rusa – obligatoriu;
• Experiența de lucru în domeniu aferent - este un avantaj;
• Permis de conducere si autovehicul propriu;
• Aspect prezentabil și capacitatea de comunicare eficientă;
• Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul întocmit in limba romana pe adresa: hrmd@rompetrol.com , cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați.
Doar persoanele selectate vor fi contactate. E-mail: hrmd@rompetrol.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin