Şef/-ă serviciu protecţie prin relee, Comrat

Premier Energy
Oraș: Comrat
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
ÎCS „Premier Energy Distribution” SA este cel mai mare operator privat al sistemului național de distribuție a energiei electrice din Republica Moldova.

Responsabilități principale ale funcţiei:

Coordonarea exploatării şi întreţinerii sistemelor de protecţie şi telecontrol.
Întreţinerea preventivă şi corectivă a lucrărillor de montare şi punere în exploatare a echipamentelor şi sistemelor de protecţie şi telecontrol.
Definirea specificărilor în contractarea furnizorilor de bunuri şi servicii.
Definirea şi implementarea îmbunătăţirilor în exploatarea şi întreţinerea echipamentelor şi sistemelor de protecţie şi telecontrol şi a sistemelor de gestiune utilizate.
Promovarea noilor tehnologii şi dezvoltarea proiectelor de investigare şi dezvoltare în domeniul de protecţie şi telecontrol.

Ce îţi oferim:

training de inițiere la locul de muncă;
activități de instruire;
posibilități de creștere în carieră;
asistență medicală facultativă;
asigurare contra accidente;
asistență medicală de primă necesitate și cu caracter profilactic.

Cerinţe şi abilităţi tehnice;

Studii superioare în domeniul energetic;
Experienţă de muncă în domeniul energetic în funcţii similare;
Permis şi experienţă de conducere a automobilului va constitui un avantaj;
Apt pentru lucru în instalaţii electrice în funcţiune.

Abilități soft: Responsabilitate, onestitate, corectitudine, lucru în echipă.
Dacă eşti interesat în această poziție aplică on-line sau expediază CV-iul tău la adresa de e-mail: cariere@premierenergy.md cu mențiunea „Şef serviciu protecţie prin relee, Comrat".
Telefon de contact: 022- 43 15 35; 0621 61 043.
Suntem o echipă, așa că îți promitem că te vei integra ușor și vei face parte din familia noastră mare. E-mail: cariere@premierenergy.md
Telefon: 022- 43 15 35; 0621 61 043
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide