Șef Secția Metodologii, Reglementări și Riscuri

Poșta Moldovei
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
ATRIBUȚII DE FUNCȚIE

Exercitarea managementului Secției metodologii, reglementări și riscuri, și personalul din subordine;
Asistarea legalității și regularității în cadrul activităților delegate Secției metodologii, reglementări și riscuri;
Asigurarea disciplinei muncii în cadrul Secției metodologii, reglementări și riscuri;
Elaborarea Regulamentului de organizare și funcționare al Secției metodologii, reglementări și riscuri, și fișelor posturilor din subdiviziuni, repartizează sarcinile între angajați subordonați și monitorizează realizarea lor.

CUNOȘTINȚE ȘI ABILITĂȚI

Studii superioare juridice
Cunoștințe în domeniul economico-financiar și operațiuni poștale constituie un avantaj;
Experienţă profesională: minimum 3 ani în funcție de conducere;
Capacitate de analiză și gândire strategică;
Abilități de organizare și planificare;
Corectitudine, operativitate;
Obiectivitate; receptivitate, spirit de echipă.

CE OFERIM

condiții bune de muncă în una dintre cele mai mari întreprinderi din țară;
muncă într-o echipă prietenoasă, comunicabilă, unită și eficientă;
oportunitate de angajare pe termen lung;
posibilitate de dezvoltare profesională şi avansare în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul, pe adresa: hr@posta.md, indicând funcția pentru care candidați.
La interviu vor fi invitați doar candidații selectați. E-mail: hr@posta.md
Telefon: 022 251-221
Telefon:
022 251-221
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide