Sef Depozit (Strășeni)

PRO HR №9939484, 22.02.2021
Oras: Straseni
Studii: Orice
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: De la 6500 MDL
Grafic de munca: Full-time
9939484, 22.02.2021
Locație: Strășeni
Responsabilități-cheie:
- Gestionarea serviciului depozit;
- Primirea, eliberarea și evidența mărfurilor în depozit (programul 1C);
- Responsabil de efectuarea inventarierilor și controalelor;
- Planificarea amplasării mărfurilor în depozit;
- Asigurarea ordinii și integrității mărfurilor în depozit;
- Respectarea procedurilor interne;
- Efectuarea lucrului in conformitate cu politica companiei, legislatia si normele de tehnică securităţii muncii specifice locului de muncă.
Cerințe:
* Experiența de lucru pe un post similar de cel puțin 1 an;
* Cunoașterea limbilor româna și rusa la nivel de comunicare;
* Cunoaștere programului 1C;
* Capacitati de lider
* Onestitate și corectitudine.
Îți oferim:
• Salariu competitiv, plătit la timp; de la 6500 lei;
• Depozitul se află în Strășeni;
• Un mediu de lucru eficient.
Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu indicarea postului la adresa electronică: prohr.work@gmail.com
Informații suplimentare la tel. 0605 20 011

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal. E-mail: prohr.md@gmail.com
Telefon: 0605 20 011
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin