Responsabil echipa schelari: Permanent (Constanta, Romania) Pasaport MD

GDC INTERMED RO S.R.L. №10062330, 16.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10062330, 16.04.2021
Salariul: 3000 lei romanesti
Oferim: Cazare
Cerinte: Pasaport valabil moldovenesc
Pasaport roman este un avantaj
Principalele atributii si responsabilitati:

Responsabil de dezvoltarea si profitabilitatea liniei de business Manopera (Montaj Schela)
Participa activ in promovarea si vanzarea serviciilor de montaj schela catre potentialii clienti
Responsabil de elaborarea ofertelor pentru cererile de oferta primite
Responsabil de negocirea si incheierea contractelor cu clientii
Responsabil de planificarea lucrarilor, in functie leaduri si contractele semnate
Responsabil de managementul de proiect al lucrarilor de montaj. Stabileste timpul si resursele necesare pentru efectuarea lucrarilor, in functie de gradul de dificultate al acestora
Responsabil de coordonarea lucrarilor de ridicare a schelelor
Responsabil de angajarea, coordonarea, organizarea si motivarea personalului din subordine
Responsabil de instalarea si asamblarea schelelor impreuna cu echipa
Verifica schelele dupa finalizarea instalarii
Ofera asistenta tehnica in montajul/demontajul de schela acordat catre potentialii clienti care doresc sa inchirieze acest tip de echipament
Se asigura ca personalul din subordine indeplineste conditiile necesare pentru activitatea de instalare si asamblare a schelelor
Verifica periodic punctele de lucru ale clientilor unde au fost inchiriate echipamentele societatii
Realizeaza saptamanal raportul de activitate pe care il prezinta conducerii societatii
Participa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii
Responsabil de incasarea creantelor de la clienti aferente serviciilor de manopera prestate, la scadenta

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului

Persoana tehnica, capabil in a intelege un plan de constructii si a elabora o oferta tehnica pentru montaj schela
Putere de analiza si decizie
Bune abilitati de planificare si organizare
Spirit de observatie
Rezistenta la efort
Simt al spatiului si echilibrului
Indemanare
E-mail: admutilgdc@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin