Reprezentant medical

Cofini Intermed №9693092, 06.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Medii
Experienta de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: 9000-10000 MDL
Grafic de munca: Full-time
9693092, 06.04.2021
”Cofini Intermed” este o companie farmaceutică internațională cu reprezentanțe în Ungaria, România, Ucraina și cu o experiență de 5 ani pe piața farmaceutică din Republica Moldova.
În prezent „Cofini Intermed” are în portofoliu mai multe medicamente de brand unice ce se eliberează cu prescripție medicală și fără aceasta avînd la bază materia primă de origine naturală și compuși biologic activi.
Oferim medicamente pentru tratamentul unei game largi de afecțiuni cum ar fi cele oncologice, cardiovasculare, neurologice, gastroenterologice, urologice etc. care corespund rigorilor impuse de standardele actuale de calitate în domeniu.

Responsabilități:
- promovarea medicamentelor comercializate de companie pentru a spori gradul de solicitare a lor;
- crearea unei imagini pozitive a companiei și stabilirea de parteneriate durabile cu clienții;
- efectuarea unui număr prestabilit de vizite;
- îndeplinirea planului de vînzări.

Cerințe față de candidat:
- studii superioare sau medii, preferabil în domeniul medical, biologic, farmaceutic, chimic;
- experiență anterioară în poziția de reprezentant medical (ar fi binevenită, dar nu este obligatorie);
- orientare către rezultate și intenția de a activa în cadrul companiei o perioadă de timp îndelungată;
- cunoașterea limbii engleze (constituie un avantaj);
- deținerea permisului de conducere (constituie un avantaj);
- perseverență în atingerea scopurilor propuse;
- responsabilitate.

Oferim:
- salariu competitiv stabilit în conformitate cu prevederile legii;
- compensarea cheltuielilor legate de folosirea automobilului personal în interes de serviciu sau compensarea cheltuielilor de deplasare în interes de serviciu cu alte mijloace de transport;
- angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social, dotare tehnico-materială;
- instruire, oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Candidații interesați sunt îndemnați să expedieze CV-ul la adresa electronică: opreappavel@gmail.com
Telefon: 068483786
Persoana de contact: Oprea Pavel
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin