Reprezentant medical (zona centru și zona nord)

GM Pharmaceuticals №10073226, 11.05.2021
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10073226, 11.05.2021
GM Pharmaceuticals este o companie farmaceutică internațională. Produsele noastre sunt fabricate în Georgia, precum și în diferite țări ale lumii (Italia, SUA, Spania, Germania, Elvetia, Turcia, ect.).
Cei 20 de ani de experiență pe piața georgiană și standardele internaționale de calitate a producției ne permit să creăm peste 200 de tipuri de produse farmaceutice în conformitate cu ciclul complet de producție pentru aproape toate domeniile medicinii.
GM Pharmaceuticals este un producător de frunte și o companie farmaceutică numărul 1 pe piața din Georgia.

Responsabilitățile postului:
• Promovarea etică a medicamentelor din portofoliul GM Pharmaceuticals la profesioniștii din domeniul sănătății în cazul vizitelor directe și activităților medicale.
• Consolidarea și menținerea relațiilor de colaborare cu doctorii/farmaciștii.
• Elaborarea planificărilor lunare și raportarea la managerii superiori, în conformitate cu termenii stabiliți.
• Efectuarea prezentărilor de produse la doctori și farmaciști.
• Învățarea continuă a informației medicale cu privire la produsele din portofoliu, în vederea asigurării serviciilor profesioniste la un înalt nivel.
• Participarea la evenimentele organizate de către companie: întruniri, mese rotunde, conferințe, congrese, etc.
• Respectarea regulamentului de promovare etică în conformitate cu legislația în vigoare.

Cerințe față de candidat:
• Experiență este un avantaj;
• Studii superioare;
• Capacitatea de a manifesta inițiativă și a lua decizii prompt;
• Capacitatea de a lucra în echipă și a colabora;
• Competențe înalte de comunicare și socializare;
• Competențe de influență și negociere;
• Rezistență la stres;
• Bune abilități de planificare și organizare;
• Disciplină și punctualitate;
• Carnet de conducere categoria B, cu experiență în conducerea automobiului;

Ce oferim?
• Salariu atractiv cu angajare oficială;
• Oportunitatea de a lucra într-o companie, cu principii etice de lucru, care valorifică potențialul uman;
• Oportunități de training și dezvoltare;
• Automobil de serviciu și cartelă telefonică oferită de către companie.
• Dacă îți dorești o muncă dinamică, interesantă, într-o echipă prietenoasă, în atmosferă de colaborare, atunci ești persoana pe care o dorim în echipa noastră.

Candidații interesați rugăm să trimită CV-ul cu fotografie la adresa de email : gmpharmaceuticals.office@gmail.com
Telefon: 069770008
Persoana de contact: GM Pharmaceuticals
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin