Reprezentant comercial Nord

Elit Tehnica №9676362, 20.11.2020
Oras: Edinet
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9676362, 20.11.2020
Dacă ești o fire dinamică și nu poți trăi fară comunicare, ești pasionat de a învăța ceva nou, fii sigur - ANUME TU ești persoana pe care o cautăm!

Responsabilități:
- Comercializarea tehnicii agricole din întreaga gamă oferită de companie
- Extinderea bazei de deservire clienți;
- Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
- Participarea la negocieri comerciale;
- Încheierea contractelor.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare finisate sau în proces (studii în domeniul tehnic sau agrar constituie avantaj);
- Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
- Pasiunea de comunicare și dorința de a învăța ceva nou.

Oferim:
- Posibilitatea de instruire și avansare în domeniu;
- Angajare oficială și întreg pachet social;
- Salariu motivant + bonus;
- Număr corporativ;
- Echipă tânără și dinamică.

Invităm în echipa Elit-Tehnica colegi dornici să lucreze într-un mediu dinamic gata să se dezvolte împreună cu noi.
Expediați CV-ul la adresa: hr@elit-tehnica.md
Pentru detalii și informații suplimentare apelați: 068 168 861

Te aşteptăm în echipa Elit-Tehnica!
https://www.elit-tehnica.md/ Telefon: 068 168 861
E-mail: hr@elit-tehnica.md
Telefon: 068 168 861
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin