Regizor Spectacole pentru Copii

Ella Art Group
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Grupul Cultural Artistic "Planeta Clounella" si "Liga Robotilor" - activează pe piața de cultură, artă și divertisment a Republicii Moldova din 2013. Tindem să dezvoltăm domeniul în care activăm cu pasiune prin realizarea proiectelor locale cu impact asupra tinerei generații, precum și evoluției profesionale pe plan internațional.
Căutăm persoane talentate și profesionale în domeniile în care activăm, dacă rezonați cu aspirațiile și misiunea grupului cultural te invităm în colectivul nostru.
Informaţie mai multă despre proiectele în care vei fi implicat poţi afla accesând http://www.repertoriu.clounella.md - Directia Spectacole Teatrale pentru Copii:

Responsabilități cheie:

Dirijarea și supravegherea punerii în scenă a unei piese de teatru pentru copii;
Selectarea și repartizarea rolurilor unei piese;
Discutarea rolurilor cu actorii;
Îndrumarea actorilor pe parcursul repetițiilor;
Schițarea ideilor noi și a decorului pentru piesa respective.

Cerințe:

Experiența în domeniu constituie un avantaj;
Disciplină și buna organizare;
Creativitate și imaginație;
Bune abilități de lucru în echipă;
Ținută specifică postului;
Cunoașterea limbilor română și rusă / scris.

Vă oferim:

Lucru interesant și stabil în echipă tânără;
Posibilitățile unice de acumulare a experienței și dezvoltare dinamică;
Salariu în creștere.

Dacă vrei să urmezi o carieră în domeniul divertismentului, eşti invitat să aplici CV-ul pentru acest post cu mențiunea ,,Administrator de teatru" la adresa: cadre2ag@gmail.com.
cadre2ag@gmail.com
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide