Referent tehnic

Piroterm Service №9813754, 13.01.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: 7000-35000 MDL
Grafic de munca: Full-time
9813754, 13.01.2021
Cerinţe:

cunoaşterea pieţei instalatiilor termo, clima si hidro;
1-3 ani experienta in domeniul instalatiilor (ofertare, proiectare, vanzare etc);
studii superioare tehnice;
cunoştinţe de limba română, rusă si engleza (nivel mediu);
abilitate de operare PC (Word, Excel, mail, programe de selecţie a pompelor);
discurs competent, încredere, abilitatea de a convinge;
abilităţi interpersonale, diligenţă, responsabilitate, angajament, sinceritate.

Responsabilităţi:

primirea şi procesarea cererilor de oferta;
consultanţă tehnică şi alegerea instalatiilor termo, clima si hidro;
elaborarea ofertelor tehnice şi comerciale;
colaborarea cu inginerii de vanzari in realizarea ofertelor;
negocierea contractelor comerciale cu clienţii;
primirea şi procesarea comenzilor clienţilor;
gestionarea documentelor aferente vanzarii;
evidenţa vânzărilor şi a livrărilor către clienţi;
susţinerea prezentărilor de echipamente de incalzire, climatizare, pompare.

Noi oferim:

Lucru intr-un colectiv de profesionisti, intr-o companie stabila, lider in domeniu (fondata in 2000);
Vinzarea brandului original de la cei mai renumiti producatori din lume;
Scolarizare la sediile producatorilor din strainatate si Moldova;
Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
Birou confortabil in centrul Chisinaului;
Program de lucru Luni-Vineri intre 9:00-18:00;
Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicala;
Salariu fix + comision;
Suport material de ziua de nastere;
Telefonie mobila corporativa;
Atmosfera prietenoasa si respect reciproc. In companie se promoveaza relatia pe termen lung.

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul pe e-mail: hr@piroterm.md pina la 16 septembrie 2018.
Indicaţi poziţia pentru care aplicaţi. Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Pentru mai multe informatii accesati https://www.piroterm.md/jobs/posturi_vacante

PERSPECTIVE ŞI SUCCES – PREZENTUL NOSTRU ŞI VIITORUL TĂU! E-mail:
hr@piroterm.md
E-mail: hr@piroterm.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin