Recrutor (cu sau fără experiență)

Birja.md №9363281, 28.07.2020
Oras: Cahul
Studii: Superioare
Experienta de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9363281, 28.07.2020
Ești candidatul perfect dacă:

Iți vine în mod natural să-i ajuți pe ceilalți cu zâmbetul pe buze;
Iți face plăcere să vorbești la telefon și legi cu ușurință relații;
Iți place să lucrezi într-o echipă dinamică;
Știi să negociezi și, de obicei, reușești să obții ceea ce-ți propui;
Ești spontan și pasionat de social media.

Descrierea jobului și ce ar trebui să faci:

Sa preiei apelurile din partea candidaților și să le oferi informații despre ofertele de muncă;
Să efectuezi diferite schimbări pe contul candidaților.

De la tine asteptăm:
- Onestitate, interes și entuziasm;
- Studii superioare sau în desfășurare;
- Sa știi să editezi un text în Word.
Iți oferim un pachet salarial corespunzător, asigurare medicală + abonament telefonie mobilă - voce și date.
Dacă te regăsești în această descriere, atunci expediază CV-ul tău cu o poză la adresa: hr.birjamoldova@gmail.com E-mail: hr.birjamoldova@gmail.com
Telefon: 0(22) 866-688
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin