Recruiter | Рекрутер

Andy's
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Andys & La Placinte, rețea de restaurante lider pe piața segmentului HoReCa din Republica Moldova. Compania are o istorie de 25 de ani, tradiții bogate și planuri ambițioase pe termen lung, cu peste 3000 de angajați și peste cincizeci de restaurante în diferite formate și nu numai :))

Condiții de lucru:

Program de lucru full-time.
Salariu decent.
Echipă prietenoasă de profesioniști în domeniu.
Pachet social complet.
Evenimente corporative.
Birou confortabil cartierul Sculeanca.
Traininguri suportate de companie.
Cursuri și traininguri periodice suportate de companie.
Oportunități de avansare în cadrul companiei.

Responsabilități principale:

Recrutarea personalului de linie pentru restaurantele și punctele de vânzare din rețea.
Căutarea activă a candidaților pentru pozițiile vacante.
Formarea grupurilor de stagiari pentru programul de training al companiei.
Primirea apelurilor de la candidați, plasarea descrierii posturilor pe site-urile de profil.
Lucrul cu canalele de atragere a candidaților.
Furnizarea rapoartelor către conducere.
Executarea sarcinilor primite de la conducere.

Cerințe față de candidat:

Experiență în domeniul similar de minim 1 an (este un avantaj).
Cunoștințe de limba rusă și română.
Utilizator sigur al pachetului Microsoft Office.
Abilități în redactarea corespondenței de afaceri.
Abilitatea și dorința de a comunica eficient cu oamenii.
Deschidere către învățare și noi cunoștințe.
Abilitatea de a prioritiza corect sarcinile.
Punctualitate.

Trimiteți CV-ul cu o fotografie și menționarea poziției la adresa hr@andys.md.

Cеть ресторанов Andys & La Placinte, лидер на рынке сегмента HoReCa в Республике Молдова. Компания с 25-ти летней историей, богатыми традициями и далеко идущими планами, более 3000 сотрудников, более пятидесяти ресторанов разных форматов ине только :))

Условия работы:

Полный рабочий день.
Достойная заработная плата.
Дружная команда профессионалов своего дела.
Полный социальный пакет.
Корпоративные мероприятия.
Комфортный офис на скулянке.
Обучение за счёт компании.
Систематические курсы и треннинги за счёт компании.
Возможность карьерного роста в рамках компании.

Функциональные обязанности:

Подбор линейного персонала для ресторанов и торговых точек сети.
Активный поиск кандидатов на вакантные должности.
Формирование групп стажеров для прохождения обучения в компании.
Прием звонков от кандидатов, размещение описания вакансий на профильных сайтах.
Работа с каналами привлечения кандидатов.
Предоставление отчетности руководству.
Выполнение распоряжений руководства.

Требования к кандидату:

Опыт работы в аналогичной сфере от 1 года (является приемуществом).
Знание русского и государственного языков.
Уверенный пользователь компьютера - MSFT Office.
Навыки ведения деловой переписки.
Умение и желание общаться с людьми.
Открытость к обучению и новым знаниям.
Умение правильно распределять приоритеты.
Пунктуальность.

Отправьте CV с ФОТО и с указанием должности на hr@andys.md. hr@andys.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide