Receptionera, Sezonier (Constanta, Romania, Pasaport MD)

GDC INTERMED RO S.R.L. №10109246, 30.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10109246, 30.04.2021
Salariul : 2500 lei romanesti
Oferim : Cazare
Cerinte : Pasaport valabil moldovenesc
Pasaport roman este un avantaj

Principalele atributii si responsabilitati:

Preluarea apelurilor telefonice
Efectuarea rezervarilor
Inregistrarea si operarea in sistemul electronic a rezervarilor primite telefonic
Efectuarea documentelor de inregistrare a clientilor si inregistrarea datelor in sistemul informatic de gestiune la sosire.
Predarea cheilor dupa intocmirea documentelor in cadrul receptiei
Efectuarea formalitatilor de iesire a clientilor din apartamente
Efectuarea facturii si incasarea efectiva a contravalorii serviciilor
Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor turistilor
Notarea si rezolvarea reclamatiilor primite de la clienti
Informeaza clientul despre serviciile suplimentare oferite clientilor precum curatenie in apartament la cerere

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului

Cunostinte de operare PC
Cunostinte limba engleza
Bune abilitati de comunicare
Disciplinat
Metodic
Precis
E-mail: admutilgdc@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin