Psiholog/-ă în cadrul Centrelor Multifuncționale Pleșeni din s. Pleșeni r-nul Cantemir, Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești, Tudora din s. Tudora, r-nul Ștefan Vodă, Văleni din s. Văleni, r-nul Cahul

Concordia Proiecte Sociale
Oraș: Florești
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Căutăm Psiholog/-ă pentru evaluarea și consilierea beneficiarilor în cadrul Centrelor Multifuncționale Pleșeni din s. Pleșeni, r-nul Cantemir, Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești, Tudora din s. Tudora, r-nul Ștefan Vodă, Văleni din s. Văleni, r-nul Cahul.
A.O. „CONCORDIA. Proiecte Sociale’’ descoperă zi de zi oameni profesioniști, care activează împreună pentru a realiza obiectivele propuse, prin stimularea creșterii spiritului de echipă.
Responsabilități:

Efectuarea evaluării psihologice a beneficiarilor, pe baza instrumentelor specifice;
Desfășurarea activităţii de consiliere psihologică și terapie individuală;
Optimizarea și armonizarea relațiilor dintre beneficiar și familia acestuia și a relațiilor cu comunitatea;

Așteptări faţă de candidaţi:

Studii superioare în domeniul psihologiei/psihopedagogiei;
Experienţă în domeniul psihologiei - constituie un avantaj;
Cunoştinţe în domeniul consilierii pe probleme de familie, terapie comportamentală;
Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
Abilități de consiliere și discreție profesioanală;
Capacitate de comunicare și dezvoltare de relații personale cu beneficiarii;
Motivare, dinamism, empatie.

Oferim:

Salariu atractiv – care oferă oportunitatea unei vieți la tine acasă;
Bonus anual;
Asigurare medicală de sănătate facultativă;
Buget personal pentru dezvoltare, participări la training-uri și conferințe specializate;
Seminare de integrare a colegilor noi, pentru ca perioada de acomodare să fie mai eficientă și desigur mai plăcută;
Dacă ești tânăr specialist și nu ai o experiență - ai un mentor dedicat care te va ajuta să te integrezi, prin diverse training-uri și suport;
Program de muncă stabil, cu pauza de masă;
Experiență în proiecte internaționale;
Team building-uri/ evenimente de relaxare, oferite de către organizație;
Zi liberă de ziua ta, cu menținerea salariului – pentru a fi mai aproape de cei dragi;
Plus 1 zi de concediu anual la fiecare 1 an lucrat în organizație;
Birou confortabil și dotat cu birotică;
Pachet gratuit de comunicare, inclusiv și aparat telefonic - la solicitare;
Program de muncă: 0,5 normă de muncă.

Locul de muncă:

Centrul Multifuncțional Pleșeni din s. Pleșeni, r-nul Cantemir;
Centrul Multifuncțional Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești;
Centrul Multifuncțional Tudora din s. Tudora, r-nul Ștefan Vodă;
Centrul Multifuncțional Văleni din s. Văleni, r-nul Cahul;

A.O. „CONCORDIA. Proiecte Sociale" este o organizație care protejează copiii/beneficiarii de orice abuz asupra acestora și are aprobată o Politică pentru Protecția Copilului și Codul de Conduită, care se respectă în totalitate de către angajați.
Aplicând pentru poziția vacantă, A.O. ,,Concordia. Proiecte Sociale” în calitate de operator de date responsabil, ține să vă informeze privind modul de prelucrare a datelor cu caracter personal ce vă vizează, prin accesarea site-ului www.concordia.md urmând traseul: www.concordia.md/informatii/cariere/ Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidaților.

Se prelungește termenul de depunere al CV-urilor până la data de 16.04.2024.
Rugăm să transmiteți CV-ul D-stră și scrisoarea de intenție, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.md.
Telefon: 060078811

Sediul A.O. „CONCORDIA. Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, mun. Chișinău.
Atenție* Pentru moment, este imposibilă recepționarea mesajelor de pe: yandex, mail.ru, zen, sputnik și alte platforme rusești. E-mail: hr.moldova@concordia.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide