Profesor de design interior (3Ds Max, AutoCAD)

Decor-Still №9924212, 17.02.2021
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Гибкий график работы
9924212, 17.02.2021
Competențe:
· Experiență în domeniul de activitate 2 ani +;
· Cunoașterea aprofundată a uneia dintre programe: 3Ds MAX, AutoCAD, (Adobe Photoshop, SketchUp);
· Cunoașterea cadrului normativ și metodologic;
· Punctualitate, responsabilitate, sârguință;
· Abilități de comunicare, bunăvoință.

Responsabilități:
· Organizarea cursurilor în conformitate cu programul de instruire în grup și individual;

Beneficii:
· Angajare oficială în conformitate cu CMRM;
· Program de muncă flexibil;
· Muncă în regim online;
· Salariu avantajos;
Dacă cunoștințele dvs. corespund celor menționate mai sus, și sunteți interesat/ă de o oportunitate de dezvoltare așteptăm CV-ul dvs. însoțit de o poză, la adresa electronică: decorstil888@gmail.com cu mențiunea Profesor de design interior(3Ds Max, AutoCAD)

Doar candidații selectați vor fi contactați. Telefon: 079226888
Persoana de contact: Valeriu Guzun
E-mail: decorstil888@gmail.com
Web: www.decorstill.com
Telefon: 079226888
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin