Profesoară / profesor de limbă Engleză

Expert English School
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 8000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Expert English School este în căutare de noi membri talentați pentru echipa noastră și oferă oportunitatea de a deveni Profesor de Limba Engleză/Germană! Dacă iubești Engleza și ești pasionat de predarea acestei limbi minunate, suntem locul potrivit pentru tine!

Ce oferim:
Salariu Atractiv: 300 - 800$
Program flexibil de lucru: 3-6 ore pe zi.
Part-time sau Full-time
Posibilitatea de a lucra de acasă.
Grafic de lucru adaptabil nevoilor tale.
Colectiv Prietenos și sprijin reciproc.
Angajare Imediată.

Responsabilități:
Predarea nivelurilor A1, A2, B1, B2 și cursurilor pentru copii.

Cerințe:
Studii superioare în domeniu (constituie un avantaj).
Experiență anterioară în predarea limbii engleze (constituie un avantaj).
Cunoașterea la nivel mediu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) și navigare pe Internet.
Abilități de organizare și planificare a activităților curente.
Fluență verbală în limba engleză.
Să dispui de un laptop personal.
Personalitate dinamică, comunicativă, prietenoasă și organizată.

Dacă ești pasionat de predarea limbii engleze/germană și îndeplinești cerințele de mai sus, te invităm să faci parte din echipa noastră!

Pentru cei interesați, vă rugăm să completați formularul următor; https://forms.gle/DdqPdqcgu6LBNQFr8
Telefon:
079557788
Persoana de contact:
Ion Ursu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide