PR manager/şef secţie retail

SCPanilinoSRL №9852825, 09.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9852825, 09.04.2021
Responsabilitățile tale:
Indeplinirea planului de marketing a companiei;
Identificarea celor mai eficiente metode de promovare și implementare a produselor;
Organizarea evenimentelor și activităților reprezentative ca expoziții, tîrguri sau conferințe;
Organizarea întregului proces de promovare a produselor și serviciilor companiei;
Realizarea activităților de comunicare (scrierea, redactarea și postarea anunțurilor și articolelor);
Participă la cercetari de marketing și analiza concurenților;
Pregătirea și elaborarea materialelor de promovare (broșuri, pliante, cărți de vizită etc.) ;
Monitorizarea, realizarea și administrarea promovării offline și online pe Social Media;
Profilul tau:
Studii superioare (preferabil în domenile-cheie: marketing, management) ;
Abilități de vorbire și scriere corectă în limba română și limba rusă - nivel mediu;
Experiența în domeniu minim 1 an;
Experiență în redactarea imaginilor conform urmatoarele programele- Adobe Photoshop, Abobe Illustrator;
Cunoștințe de operare PC și a programelor de bază ale Microsoft Office;
Caracteristici și aptitudini: ambiție, responsabilitate, amabilitate, organizată, comunicabilă, creativă abilități de negociere, fire dinamică și pozitivă.
Oferim:
Salariu atractiv, achitat la timp;
Posibilitate de creștere profesională și salarială;
Pachet social complet;
Grafic de muncă stabil Luni-Vineri;
Telefon corporativ;
Prinz Gratuit.
Va rugam sa expediati CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: liliana.adam@panilino.md
Telefon: 076700148
Persoana de contact: Liliana
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin